stalking.org.pl | stalking | informacje | pomoc prawna

Wstyd opisywać i wrzucać (nawet zamazane) screeny z portali społecznościowych tych ubogich na każdej płaszczyźnie życia ludzi, promować brak wykształcenia, prymitywne słownictwo i wulgarne zachowania. Zdjęcia / screeny z portali społecznościowych wraz ze słownictwem używanym do opisu fotografii, sposób spędzania wolnego czasu tych prostackich ludzi mówią same za siebie, każdy może wyszukać i zobaczyć we własnym zakresie. 

 

Środowisko zaniedbanych prostych, prymitywnych kreatur, nie odbiega niczym od typowego opisu hejtera, czy stalkera. Motywy i cele te same. Podłoże to samo. Brak myślenia; brak wykształcenia; wysiłek umysłowy, który uległ zatarciu - to cechy charakterystyczne społeczności. Trudno uwierzyć, że w XXI w. dalej egzystują tak prości, prymitywni, zawistni i bezmyślni ludzie, którzy niczego nie osiągneli, a ich jedynym celem jest niszczenie innych. To kreatury, które każdego dnia żyją życiem innych, codziennie przeżywają swoją porażkę, swoje ubóstwo, pielęgnują swoją głupotę i swoje lenistwo. Ludzie, którzy nic nie osiągnęli i niczego po sobie nie pozostawią, siejąc jedynie plagę durnoty i promując wulgarność. Większość to "przykładni, polscy katolicy".

UWAGA!

Kobieta wraz ze swoim przyjacielem, co nakreśla obraz tego środowiska, objęta wnioskiem o ściganie, materiał dowodowy jest jednoznaczny. Sprawa jest pilna. Każdy, kto zna personalia tych osób (wniosek o ustalenie, stąd wpis) i może złożyć zeznania proszony jest o kontakt.

stalking.org.pl | stalking | informacje | pomoc prawna

Napisz wiadomość.

  • #TalkingStalking by stalking.org.pl
  • coming soon

™ | © Copyright, All Rights Reserved 2020 - 2021

STALKING.ORG.PL & STALKINGORG.WIXSITE.COM/HOME

Warsaw, Poland, EU   |   We use cookies 

STALKING.ORG.PL (stalkingorg.wixsite.com/home) ani autorzy poszczególnych tekstów (dalej: "Autorzy") nie odpowiadają za treść niniejszego bloga ani poszczególnych wpisów w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując (lub nie podejmując) jakiekolwiek czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu. Treść bloga nie stanowi opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej. Treść bloga nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa. Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autorów i nie stanowi oficjalnego stanowiska Autorów w jakiejkolwiek sprawie. Autorzy zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów wyrażonych na blogu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji.