środowisko stalkera

Brak myślenia, brak wykształcenia, wysiłek umysłowy, który uległ zatarciu - to cechy charakterystyczne społeczności. Trudno uwierzyć, że w XXI w. dalej egzystują tak prości, prymitywni, zawistni i bezmyślni ludzie, którzy niczego nie osiągnęli, a ich jedynym celem jest niszczenie innych. To kreatury, które każdego dnia żyją życiem innych, codziennie przeżywają swoją porażkę, swoje ubóstwo, pielęgnują swoją głupotę i swoje lenistwo. Ludzie, którzy nic nie osiągnęli i niczego po sobie nie pozostawią, siejąc jedynie plagę durnoty i promując wulgarność. Większość to "przykładni, polscy katolicy".

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z kwietnia 2015 roku dotyczyło syna dentysty z podbydgoskiej miejscowości, studiującego na tej samej uczelni. Niestety patologia ze środowiska rodziny Michała R. poczuła się wywołana do tablicy, patologiczne i wulgarne środowisko zostało zauważone i docenione. Ludzie, z którymi na co dzień wstyd utrzymywać jakiekolwiek relacje, po kilkudziesięciu latach poczuli się docenieniu i zauważeni przez osoby, które w innych okolicznościach nigdy nie zwróciłyby na nie uwagi. Ludzie z podstawowym wykształceniem, wulgarnym słownictwem, z ubogich rodzin, w których dzieci powielają schematy rodziców zostali zauważeni, a ich prześladowcze działania budzą podziw. To są ludzie, którzy awansowali społecznie, opluwanie tych, którym zazdrościli wzbudziło szacunek, którego nie udało się osiągnąć przez całe dorosłe życie, bo osiągnięć brak.

Patologiczne środowisko przyjaciół rodziny Michała R. z podbydgoskiej miejscowości uważane jest za jego rodzinę, a związane jest również z pracownikami niejakiej Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie, gdzie wykładowcami są osoby związane m.in. z L. Bublem. Wzorem do naśladowania jest listonosz Wiesław A. i jego dzieci - operator koparki "Wujek Rysiu" i ich rodzina pracująca w EWSPiA, upośledzeni umysłowo przyjaciele, którzy są źródłem wiedzy dla "detektywów", rodzina policjantów z podstawowym i zawodowym wykształceniem wraz z  sąsiadami. Zdjęcia przedstawiające ubóstwo i nagrania z wulgarnym słownictwem i patologicznymi zachowaniami nie nadają się do publikacji na stronie. Wstyd opisywać to środowisko, choć "to środowisko" jest wzorem do naśladowania dla rzekomo wykształconych mieszkańców stolicy.

Rodzina listonosza Wiesława A. przegrała już jedną sprawę sądową w Warszawie.

#screenyinternetowychpublikacji

EWSPIA Wyborcza 3
EWSPIA Wyborcza 2

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

EWSPIA TP2
EWSPIA TP1
EWSPIA TP3

Źródło: Tygodnik powszechny, tygodnikpowszechny.pl

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

Źródło: salon24.pl

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

EWSPIA PKA

Źródło: Polska Komisja Akredytacyjna, pka.edu.pl

Źródło: YouTube, youtube.com / Twitter / Facebook

STALKING.ORG.PL

STALKINGORG.WIXSITE.COM/HOME

#SilenceIsViolence

Napisz wiadomość.

  • #TalkingStalking by stalking.org.pl
  • coming soon

™ | © Copyright, All Rights Reserved 2020, STALKING.ORG.PL & STALKINGORG.WIXSITE.COM/HOME | Warsaw, Poland, EU

STALKING.ORG.PL (stalkingorg.wixsite.com/home, stalking24.pl, stalking24.com) ani autorzy poszczególnych tekstów (dalej: "Autorzy") nie odpowiadają za treść niniejszego bloga ani poszczególnych wpisów w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać szkody majątkowej lub niemajątkowej, podejmując (lub nie podejmując) jakiekolwiek czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu. Treść bloga nie stanowi opinii prawnej ani jakiejkolwiek porady prawnej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej. Treść bloga nie stanowi informacji o stanie obowiązującego prawa. Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autorów i nie stanowi oficjalnego stanowiska Autorów w jakiejkolwiek sprawie. Autorzy zastrzegają prawo do zmiany tekstów oraz poglądów wyrażonych na blogu, w szczególności w przypadku zmiany prawa lub praktyki orzeczniczej sądów i organów administracji.