Image by John Cameron
Line separator

ŚRODOWISKO
stalker & adoratorzy

/w przygotowaniu

zdjęcia pojawią się za kilka dni,

sprawdź ponownie/

Kto jest wzorem do naśladowania w Polsce?

 

M. Grzesiak w swojej publikacji pt. "Psychologia hejtu" pisze:

Hejt jest wszędzie. W na pozór niewinnych komentarzach rodziców na temat lenistwa ich dziecka. W docinkach dotyczących wyglądu żony. W bece gimnazjalistów, których żarty mogą zabić (...) Jaki rachunek zapłaciłeś za głupie żarty w swoim kierunku, chamskie komentarze, które wziąłeś do siebie?

Książka tłumaczy motywy działania tych biednych i prymitywnych ludzi z grona adoratorów hejtera / stalkera. A kim są Ci ludzie? To proste, prymitywne i nieszczęśliwe kreatury, które każdego dnia żyją życiem innych ludzi, codziennie przeżywają swoją porażkę, swoje ubóstwo, pielęgnują swoją głupotę i swoje lenistwo. Ludzie, którzy nic nie osiągnęli i niczego po sobie nie pozostawią, siejąc jedynie plagę durnoty i promując wulgarność. Większość to "przykładni, polscy katolicy". Jedynym celem tych zawistnych i bezmyślnych ludzi jest niszczenie innych. Oto środowisko mojego stalkera, które jest wzorem do naśladowania, bo patologia przyciąga największą publiczność i ma największy zasięg. 

 

Kraków.

Mimo, iż zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z kwietnia 2015 roku (dostępne w dziale Akta Bydgoszcz) dotyczyło syna dentysty z podbydgoskiej miejscowości, studiującego przez kilka miesięcy na tej samej uczelni oraz jego adoratorów z patologicznego środowiska, właśnie to środowisko stało się wzorem do naśladowania dla mieszkańców Krakowa, w tym Kariny O. - córki współwłaściciela sklepów o nazwie OCHNIK i jej przyjaciela Michała Ś. - pełniącego funkcję pełnomocnika właściciela mieszkania studenckiego, pełnego kompleksów chłopaka wynajmującego miejsce w pokoju dwuosobowym w mieszkaniu studenckim w Krakowie,  przedstawiającego się jako "student architektury", a "studiującego" na 2-letnim kursie projektowania wnętrz w szkole policealnej, której do studiów wyższych daleko.

 

Biorąc pod uwagę cały przebieg postępowania, jak i okres studiów to dopiero w październiku 2015 roku niezrównoważona emocjonalnie Karina O., która wprowadziła się do mieszkania studenckiego po rezygnacji ze studiów na UJ na rzecz kółka teatralnego przy teatrze Bagatela, zaczęła powielać zachowania charakterystyczne dla patologicznego środowiska Michała R. z podbydgoskiej miejscowości, co nie przeszkadzało jej na co dzień pożyczać po kilkaset zł i prosić o robienie przelewów etc.  Karina O. w 2019 roku poprzez portale społecznościowe dalej dociera do moich byłych współlokatorów, a jej przyjaciele z Facebooka powielają jej zachowania z Krakowa, jak wynika z maili kierowanych do kolegów Kariny O. Poniżej przykład z 2019 roku od właścicielki mieszkania w Warszawie do kolegi z Fb.

żródło: Facebook.com

stalking
stalking.org.pl _ stalking _ informacje

Bydgoszcz. Warszawa.

- środowisko Michała R.

stalking

 

Michała R. jak sam zeznaje z zajęcia bezrobotny, nie pamięta kiedy studiował. Mój sąsiad, starszy ode mnie studiował na tej samej Uczelni, na niższym roku studiów. Po kilku latach prób poprawy matury i kilkuletniego wysiłku w dostanie się na studia, w końcu się udało. Nie udało się ukończyć nawet 1 roku studiów fizjoterapii, choć syn dentysty, dentystą miał zostać jak wynikało z kampanii przeprowadzonej w podbydgoskiej miejscowości wśród patologicznego środowiska z nizin społecznych.  Michał R. twierdzi, że mnie nie zna, nic nie wie na mój temat, nigdy nic nie słyszał na mój temat, nigdy nic nie mówił, ostatni raz widział mnie w przedszkolu. Mimo pamięci sięgającej jedynie czasów przedszkola, Michał R. wie, że na Uczelni nigdy mnie nie spotkał, choć jak wynika z jego zeznań nie zna mnie. Podobnie zeznaje środowisko Michała R. z podbydgoskiej miejscowości - nikt nic nie wie. Tym samym pomówienia i oszczerstwa roznoszą się same. Podobnie jak mienie niszczy się samo. Zastraszanie i zaszczuwanie dzieje się samo, podobnie jak podsłuchiwanie, niszczenie wizerunku, usiłowanie napadu, grożenie śmiercią, niszczenie zdrowia etc.  Przyjaciele z mediów społecznościowych Michała R. uwiecznieni na wielu zdjęciach z Warszawy sami się pojawiają, podobnie jak wiadomości z oszczerstwami i groźbami od przyjaciół same się wysyłają.

 

Michał R. wraz ze środowiskiem adoratorów jest nietykalny, mimo ciągłego wzrostu agresji, zastraszania, zaszczuwania, niszczenia zdrowia, mienia i wizerunku etc., co przekłada się na realne problemy w życiu codziennym. Michał R. wraz ze środowiskiem swoich adoratorów chroniony jest przez policję w Polsce, która odmawia podjęcia czynności, chroniąc członków swojej rodziny.

Środowisko poczuło się wywołane do tablicy, prymitywne kreatury zostały zauważone i docenione. Ludzie, z którymi na co dzień wstyd utrzymywać jakiekolwiek relacje, po kilkudziesięciu latach poczuli się docenieni i zauważeni przez osoby, które w innych okolicznościach nigdy nie zwróciłyby na nie uwagi. Ludzie z podstawowym wykształceniem, wulgarnym słownictwem, z patologicznych rodzin, gdzie dzieci powielają schematy rodziców zostali zauważeni, a ich prześladowcze działania budzą podziw. To są ludzie, którzy awansowali społecznie w podbydgoskiej miejscowości, opluwanie tych, którym zazdrościli - wzbudziło szacunek, którego nie udało się osiągnąć przez całe dorosłe życie, bo osiągnięć brak.

Brak myślenia, brak wykształcenia, wysiłek umysłowy, który uległ zatarciu - to cechy charakterystyczne społeczności. Trudno uwierzyć, że w XXI w. dalej egzystują tak prości, prymitywni, zawistni i bezmyślni ludzie, którzy niczego nie osiągnęli, a ich jedynym celem jest niszczenie innych. To kreatury, które każdego dnia żyją życiem innych, codziennie przeżywają swoją porażkę, swoje ubóstwo, pielęgnują swoją głupotę i swoje lenistwo. Ludzie, którzy nic nie osiągnęli i niczego po sobie nie pozostawią, siejąc jedynie plagę durnoty i promując wulgarność. 

Patologiczne środowisko adoratorów rodziny Michała R. z podbydgoskiej miejscowości związane jest również z pracownikami niejakiej Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie, gdzie wykładowcami są osoby związane m.in. z L. Bublem, kierownikiem biura dr Zielinko. Wzorem do naśladowania jest listonosz, z podstawowym wykształceniem Wiesław A. i jego dzieci - w tym operator koparki "Wujek Rysiu" i ich rodzina pracująca w EWSPiA w Warszawie. Upośledzeni umysłowo przyjaciele, którzy są źródłem wiedzy dla "detektywów", rodzina policjantów z podstawowym i zawodowym wykształceniem wraz z sąsiadami, którzy mają na swoim koncie wyroki bez zawieszenia. Zdjęcia przedstawiające ubóstwo i nagrania z wulgarnym słownictwem oraz patologicznymi zachowaniami nie nadają się do publikacji na stronie. Wstyd opisywać to środowisko, choć właśnie "to środowisko" jest wzorem do naśladowania dla rzekomo wykształconych mieszkańców stolicy. Rodzina listonosza Wiesława A. przegrała już jedną sprawę sądową w Warszawie.

 

Listonosz Wiesław A. z rodziną, w tym "Wujkiem Rysiem" z podbydgoskiej miejscowości.

 

Listonosz Wiesław z dziećmi bez fakultetów, ma okazję wyleczyć swoje kompleksy i wylać swoją frustrację. Dzieci powieliły schemat ojca, rodzina przegrała już jedną sprawę sądową, a kolejne przed nami. Kim jest ten człowiek?

Ubogi mężczyzna bez wykształcenia, honoru i godności. Kilkadziesiąt lat temu został zwolniony z pracy, nikt nie chciał go zatrudnić, a miał małe dzieci na utrzymaniu. Teraz dziękuje za pomoc, jaką otrzymał.

Żona listonosza jest pielęgniarką w ośrodku zdrowia w podbydgoskiej miejscowości, których właściciele to przyjaciele i sąsiedzi rodziny Michała R. - syna dentysty.

 

Listonosz pomagając żonie utrzymać posadę u przyjaciół Michała R., kieruje szereg pomówień wg. których: 

- jestem chora psychicznie 

- mam dostać raka 

- mam się zabić

- mam iść do więzienia 

- jestem bardzo prostą dziewczynką 

- jestem bardzo uboga 

- ponadto mam być również zoperowana, brzydka, śmierdzieć potem

- mam mieć kredyty 

- mam zdechnąć 

- listonoszowi wszystko się udało, Michał R. miał mnie zniszczyć, a do sprawy nikt nie ma wrócić 

- nie wyjdę z tego cało etc.

Niestety listonoszowi z podstawowym wykształceniem brakuje odwagi szczególnie wtedy, kiedy przychodzi do przesłuchania przez policjanta. Listonosz, podobnie jak Michał R. nic nie wie. Jak pokazuje rzeczywistość kredyty listonosza nie wystarczyły na zdobycie fakultetów, które są kością niezgody w tym prymitywnym środowisku. Listonosz jest też głównym księgowym w tym patologicznym środowisku, prowadzi księgowość ludziom, którym patologicznie zazdrości. Jak się okazuje na ołówek z zeszytem do prowadzenia rachunków listonoszowi wystarczyło.

Wiesław A. tytułuje się również przyjacielem Roberta S. z Krakowa oraz mojej byłej współlokatorki z Krakowa Kariny O., której ojciec jest współwłaścicielem sklepów o nazwie Ochnik - objętymi wnioskiem o ściganie. Listonosz twierdzi, że to rodzina O. odpowiada za zastraszanie, zaszczuwanie i podsłuchiwanie. 

FB Adamczyk
Listonosz Adamczyk

Słownictwo jakim posługuje się listonosz Wiesław A. można sprowadzić się do poniższego screenu. Listonosz, którego rodzina pracuje w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie, gdzie wykładowcą jest dr Zielinko, posługuje się identycznym słownictwem jak kierownik jej biura - L. Bubel. Kultura tych ludzi nagradzana jest dyplomami uznania. Ponadto, listonosz wykazuje rozległą wiedzą na temat poglądów i zachowań panów z firmy Wolf Theiss, jak dr Zielinko kibiców tej samej drużyny, na bieżąco relacjonując jaką "zwałę" mają panowie z firmy Wolf Theiss. Biorąc pod uwagę certyfikację na poziomie europejskim, trudno się nawet porównywać do tego kulturalnego prawniczego środowiska zarówno pod względem zachowania jak i słownictwa.

źródło: youtube.com

Zrzut ekranu 2020-03-30 o 23.11.11.png
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.02.54.png

Listonoszowi wtórują koledzy i koleżanki z pracy. Listonoszka Danuta B., której dzieci powieliły schemat rodziców, która w wolnym czasie hobbystycznie liczy fakultety i prowadzi księgowość obcym ludziom, lecz niestety bez ich wiedzy, za to wiedzą obdarza swoje środowisko. Przyjaciółka rodziny policjantów z podstawowym i zawodowym wykształceniem - Groniów, Golonów, Kochańskich, co do których złożono wnioski o ściganie w Bydgoszczy. Rodzina Danuty B. i najlepsze przyjaciółki jej córki, która swego czasu chodziła do tej samej szkoły (a sąsiadki z budynku mieszkalnego w jednej z podbydgoskich miejscowości), w tym modelka o oryginalnej urodzie, mimo wzrostu 150 cm, prezentująca swoje wdzięki na maxmodels.pl pod pseudonimem "fryzjerka", a której to udało się ukończyć studia wyższe i do tego na tej samej Uczelni, na której Michałowi R. się nie udało - Roksana Urbańska, aktualnie mieszczanka z Bydgoszczy powielają te same hobbystyczne przyzwyczajenia. 

źródło: maxmodels.pl (2020 rok)

modelka

Ponadto, listonoszowi Wiesławowi A. wtóruje kolega listonosz z Bydgoszczy, a prywatnie przyjaciel rodziny Michała R. Paweł Łakomiec, którego żona pracowała z żoną najlepszych przyjaciół rodziny Michała R.  z podbydgoskiej miejscowości - nauczycieli wf i religii Gałajów. 

stalking.org.pl.jpeg
Zrzut ekranu 2020-04-10 o 07.59.53.png
Zrzut%20ekranu%202020-03-6%20o%2018.35_e
0D3E22F7-4883-44D4-97AF-8B3E15610897_edi
IMG_0704_edited.jpg
H1IZuTKHQh+cTxEDHOJ20w_thumb_7b6.jpg
IMG_8901.HEIC
Zrzut%20ekranu%202020-03-6%20o%2018.35_e

Media  piszą:

EWSPIA Wyborcza 3
EWSPIA Wyborcza 2
EWSPIA Wyborcza 1

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

EWSPIA TP2
EWSPIA TP1
EWSPIA TP3
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.00.46.png

Źródło: Tygodnik powszechny, tygodnikpowszechny.pl

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.07.17.png
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.06.59.png
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.16.52.png

Źródło: salon24.pl

Zrzut ekranu 2020-04-9 o 13.40.51.png
Zrzut ekranu 2020-04-9 o 13.40.35.png
Zrzut ekranu 2020-04-9 o 13.41.13.png
Zrzut ekranu 2020-04-9 o 13.40.20.png

Źródło: Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl

EWSPIA PKA

Źródło: Polska Komisja Akredytacyjna, pka.edu.pl

Zrzut ekranu 2020-03-30 o 23.11.11.png
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_7fd.jpg

Źródło: YouTube, youtube.com / Twitter / Facebook

Zrzut ekranu 2019-09-12 o 22.40.48.png
Zrzut ekranu 2019-09-15 o 22.28.27.png
Zrzut ekranu 2020-03-30 o 23.27.34.png
Zrzut%2520ekranu%25202020-03-10%2520o%25
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 02.02.54.png
Zrzut ekranu 2020-03-31 o 01.00.54.png
Zrzut ekranu 2020-03-30 o 23.39.15.png